قوانین و مقررات

کلیه قوانین و رویه‏‌های هایپرترک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. تمامی کاربران هایپرترک  نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر هستند. تغییرات احتمالی قوانین هایپرترک در صفحه قوانین و مقررات (لینک) منتشر و به روز رسانی می‌شود. همچنین استفاده از خدمات و خرید از فروشگاه هایپرترک ، به منزله‌ی مطالعه و قبول تمامی قوانین و مقررات آن از طرف کاربران است

 

این قوانین در تمامی پلتفرم‌هایی که هایپرترک در آن‌ها فعالیت دارد، معتبر و یکسان است. در حال حاضر، هایپرترک در پلتفرم‌های سایت، اینستاگرام، تلگرام و توییتر فعالیت دارد و به جز موارد ذکرشده، در هیچ شبکه‌ی دیگری هیچ‌گونه فعالیتی اعم از تبلیغ و خرید ندارد. آدرس‌های رسمی و مورد تایید پلتفرم‌های ذکرشده، در انتهای همین صفحه ذکر شده‌اند. مسئولیت هرگونه تراکنش خارج از پلتفرم‌های موارد ذکر شده، بر عهده‌ی خریدار است.

خرید شما پس از پرداخت نهایی، تکمیل می‌گردد

اطلاعات تماس مشتریان هایپرترک از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، شماره موبایل، ایمیل، آدرس و کدپستی تماما محرمانه تلقی شده و به هیچ عنوان در اختیار نهاد ثالث قرار نمی‌گیرد.

هایپرترک ممکن است در مواردی مانند رویدادهای ویژه و تخفیف‌های زمان‌دار، اقدام به ارسال پیام‌های کوتاه (SMS) و ایمیل‌ها به شماره‌های مشتریان خود نماید. این پیام‌ها صرفا از شماره (10001000888899) ارسال شده و ارسال پیام‌ از شماره‌های دیگر با نام هایپرترک تخلف و سواستفاده از نام هایپرترک بوده و از طریق هایپرترک پیگیری قانونی می‌شوند.

مشتریان هایپرترک در هنگام ثبت خرید، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل تایید نخواهد بود و برای تکمیل سفارش، با مشتریان تماس گرفته خواهد شد. 

در صورت عدم موجودی و یا عدم سلامت محصولی که مشتری سفارش داده پشتیبانی با مشتری تماس گرفته و محصول ناموجود با محصول دیگر جایگزین میشود و یا مبلغ محصول به حساب مشتری واریز میشود.

توصیه ما به مشتریان استفاده از کارت بانکی شخصی خودشان میباشد در صورت استفاده از کارت بانکی شخص دیگر و به وجود آمدن مشکل هایپرترک مسولیتی قبول نمیکند و با هماهنگی طرفین و قوانین پلیس فتا وضعیت سفارش و واریزی مشتری تعیین میشود. 

سفارش های رسیده به دست مشتریان بعد از نهایتا یک روز قابل پیگیری میباشند و اگر به طور مثال مشتری بعد از یک هفته از زمان تحویل کالا تماس بگیرد و مشکلی را اطلاع دهد هایپرترک مسولیتی در قبال آن ندارد.