نحوه پرداخت چگونه انجام میگردد

1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی زرین پال

همه کاربران هایپرترک برای تکمیل فرایند خرید خود می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی زرین پال مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

بعد از انجام پرداخت موفق سفارش به مدیریت اعلام شده و سفارش به مرحله بسته بندی انتقال پیدا می‌کند.

لازم به ذکر است ورود اطلاعات دقیق برای ثبت سفارش (نام سفارش دهنده، آدرس، کدپستی، شماره تماس) برای ثبت سفارش الزامی می‌باشد و در صورت مغایرت الاعات وارد شده در سایت و اطلاعات شخصی فرد، هایپرترک هیچ مسولیتی در این قبال ندارد.

 

 2- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که می‌خواهند مبلغ سفارش خود را به صورت کارت به کارت پرداخت نمایند می‌توانند مبلغ سفارش‌شان را به صورت کارت به کارت به شماره کارت‌های ذکر شده واریز نمایند و بعد از واریز وجه اطلاعات فیش واریزی را در سایت وارد نموده و منتظر تایید سفارششان باشند. فرایند تایید پرداخت کمتر از 5 دقیقه انجام می‌شود و در صورت نیاز می‌توانید با پشتیبانی سایت از طریق پشتیبانی آنلاین و یا شماره تماس‌های ذکر شده در ارتباط باشید. 

 

3-پرداخت در محل

کاربرانی که می‌خواهند مبلغ سفارش‌شان را به صورت پرداخت در محل پرداخت نمایند می‌توانند در هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت در محل را انتخاب کرده و با پشتیبانی در خصوص این نوع ارسال هماهنگ شوند. 

 نکات:

- لازم به ذکر است ورود اطلاعات دقیق برای ثبت سفارش (نام سفارش دهنده، آدرس، کدپستی، شماره تماس) برای ثبت سفارش الزامی می‌باشد و در صورت مغایرت الاعات وارد شده در سایت و اطلاعات شخصی فرد، هایپرترک هیچ مسولیتی در این قبال ندارد.

- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی و یا کارت به کارت انجام دهند.

- متاسفانه در بعضی از شهرها امکان پرداخت در محل وجود ندارد و اگر آدرسی که انتخاب کرده‌اید این امکان را نداشته باشد پشتیبانی با شما تماس خواهد گرفت و بعد از هماهنگی با شما نوع پرداخت را تغییر خواهد داد.